pondělí 13. února 2017

China Glaze Flying Dragon a razítkový nail art

Zdravím Vás,

dneska jsem si připravila razítkový zamilovaný nail art za pomocí destiček Born Pretty BP-L021 a Konad M95.

Hi guys, 

for today, I've prepared an amorous stamping with Born Pretty BP-L021 and Konad 95 plates. 

Jako podklad jsem použila nový přírůstek China Glaze Flying Dragon. Je to krásná, tmavá, růžovo-fialová barva s malinkými růžovými a modrými třpytkami. Usychá do matna. Na můj vkus mají laky China Glaze trošku užší štěteček a tekutější konzistenci, ale po chvilce si na to člověk bez problémů zvykne. Chce to jen mít na mysli, že kvantita neznamená kvalitu a radši použít dvě tenčí vrstvy. 

I used my new friend China Glaze Flying Dragon as a base. It is a beautiful, dark purple pink color with tiny pinkish and bluish glitters inside. It dries to matte. I would appreciate a little bit thicker brush and less thin consistency in China Glaze polishes, but  anyway you get used to the thin one after a while. You have to remember that quantity is not the same as quality and rather use two thicker coats. 


Na konečnou úpravu jsem použila lesklý Top Coat od Essence – The Gel Top Coat, který se rázem stal mým novým oblíbencem, protože se opravdu krásně leskne a navíc nerozmazává razítka J

I used Essence glossy top coat - The Gel Top Coat, which instantly became my new favorite top coat, because it glistens and does not smudge my nail art at all JPak už jsem se vesele pustila do razítkování. Chtěla jsem vyzkoušet razítkování dvěma barvami, akorát jsem si nezvolila dobrou kombinaci, jak je vidět na obrázku, a tak jsem „dvojitě“ orazítkovala jen levou ruku. Nejprve jsem razítkovala  světlounce růžovým lakem a jakmile zaschnul, na stejné místo jsem obtiskla vyor ještě jednou, tentokrát bílou barvou.

Then I happily embarked in stamping. I wanted to try stamping in two colors, I just haven't chosen a good combination, as you can see in the picture, and I "double" stamped only my left hand. First I stamped pale pink and once it was dry, I stamped the same pattern over it, this time in white.


razítkovací laky NaniNails

světlounce růžový

bilý razítkovací lak

moje oblíbené průhledné razítko od Born Pretty

levá ruka - růžová i bílá razítka

pravá ruka - jenom bílá razítka

Nakonec jsem vše zafixovala ještě jednou Top Coatem od Essence.


Doufám, že se Vám dnešní razítkování i příspěvěk líbil a zase brzy! :)Finally I fixed everything with one coat of The Gel Top Coat.I hope that you liked my stamping and see you soon! :)

1 komentář:

  1. Chtěla bych mít tvoji trpělivost! Krásné :) G*

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)