pondělí 13. února 2017

Srdíčková manikúra

Zdravím Vás,

nedalo mi to a mám tu ještě jeden zamilovaný nail art, tentokrát bez použití razítek.

Hello again, 

I just couldn't help myself and prepared one more nail art for you, this time without stamping. 
Jako podklad jsem použila laky China Glaze Carpe Diem a Nubar Silver Sword. Potom jsem na nehty nalakované Nubarem použila ještě glittrový lak od Rival de Loop 06 glamour d’amour. Nakonec jsem si vzala na pomoc  Claire's Matte Top Coat a manikúra tak získala matný vzhled.

I used China Glaze Carpe Diem and Nubar Silver Sword as base colors. Then I used a glitter polish Rival de Loop 06 glamour d’amour on the nails painted with Nubar. At the end I fixed the manicure with matte top coat from Claire's. 
China Glaze Carpe Diem je podle oficiálního popisu saténová světle růžová barva a s tím i souhlasím. Další důležitá připomínka – usychá do matna. Toho jsem využila a nakonec jsem celý nail art zmatnila.

Nubar Silver Sword má šedo-černou barvu a kovový lesk.

Rival de Loop 06 glamour d’amour obsahuje malé glittry a srdíčka v bílé a světlounce růžové barvě, která je stejná jako odstín laku Carpe Diem J.


China Glaze Carpe Diem is a satin pale pink color according to the official descritption and I have to agree with it.  Another important thing - it dries to a matte. I took advantage of it and created a complete matte nail art. 

Nubar Silver Sword has a gray-black color and metallic luster.

Rival de Loop 06 glamor d'amour contains small glitters and hearts in white and pale pink color, which is the same color as Carpe Diem J.

lesklá varianta

matná varianta

a ještě detail srdíček

Tak to už je pro dnešek opravdu všechno :) Dejte mi vědět, jak se Vám dnešní příspěvek líbil..

So that's trully all for now :) Let me know how you liked my post..

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)