pátek 7. dubna 2017

Nail Crazies Unite: Hippy / BohoKrásný pátek přeji, 

minulý týden jsem natrefila na stránce jedné blogerky na zajímovou výzvu. Každé dva týdny je jiné téma, na které je potřeba vytvořit libovolný nailart. Sice už je půlka výzvy za námi, ale i tak pořád nabízí spoustu zajímavých nápadů. Tak jsem si řekla, že by to pro mě mohlo být zajímavé oživení. A tady je výsledek prvního snažení :)


Hi there, 

I was browsing the Internet last week and found a really exciting challenge on one of the nail art blogs. You have to submit a nail art photo every two weeks on a different theme. I know that we are almost in the middle of this challenge, but I think it can still offer many interesting ideas for me. So I decided to join the FB group of Nail Crazies and here is my first nail art. 

Tenhle týden bylo v zadání hippy/boho nails. A tak jsem se šla podívat na svou sbírku laků a vybírala nějaké pěkné jarní barvičky, které budou zároveň vhodně ladit k tématu. Vybrala jsem China Glaze Sun Upon My Skin, China Glaze Be More Pacific a Rival de Loop young Gel Effect Duo - 03 côte d'azur. 
Jakmile byly nehty suché, přidala jsem razítka. Dokonce se mi podařilo vyzkoušet metodu vícebarveného razítkování, kdy se vzorek na razítku vybarví a teprve potom obtiskne na nehet. 


This weeks' theme was hippy/boho nails. I went through my polish collection and tried to choose vivid spring colors, which would at the same time suit to the theme. I chose two China Glaze and one Rival de Loop polish. Once the nails were dry, I added stamps. I was even able to try out a multi color stamping method, when zou first fill the shape with colors and then stamp onto the nail.  


Použila jsem / I used:

China Glaze Sun Upon My Skin - 3 vrstvy / 3 layers
China Glaze Be More Pacific - 3 vrstvy 3 layers
Rival de Loop young Gel Effect Duo - 03 côte d'azur - 2 vrstvy / 2 layers
destičku Born Pretty BP-L010
destičku XY-J13
Doufám, že se vám manikůra líbí stejně jako mně, nemůžu se vynadívat na ty krásné barvy :D

I hope you like the mani as much as I do. I can't stop looking at the bright beautiful colors :D

Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.


6 komentářů:

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)