pátek 22. prosince 2017

26 GNAI: Christmas Childhood Memories
Ahoj,

dnešní téma pro 26 great nail art ideas jsou vzpomínky na Vánoce z dětství. Pro mě jsou poslední dobou Vánoce hlavně o stromečku, koledách, pohádkách a cukroví, ale když jsem byla malá, měla jsem na Vánocích nejradši sníh, stavění sněhuláků a bruslení. Už si ani nepamatuju, kdy jsme v Praze měli bílé Vánoce, ale pár let to už bude. Tak jsem se při tvoření zaměřila hlavně na ten sníh a radosti spojené s ním.

Taky jsem si pořídila novou destičku od Uberchic Beauty s názvem Holiday Jingle, která je podle mě úžasná. Škoda jen, že se destičky tady u nás neprodávají - mně jí dovezla kamarádka z Ameriky. Na podklad jsem použila zlatý Miss Sporty, který mám tak dlouho, že už ztratil nálepku, ale myslím si, že se jmenuje Gold Backstage. A razítkovala jsem pomocí černého laku od NaniNails.cz, červeného Konadu a bílého Born Pretty.

Hi there, 

this weeks prompt for 26 Great Nail Art Ideas is Christmas Childhood Memories. These days, I enjoy Christmas thanks to the tree, carrols, fairy-tales, and cookies, but when I was little, I loved the white Christmas the most, including ice-skating and building snowmen. I can't even remeber when we had white Christmas for the last time here in Prague. So I've tried to put all the things I loved about snow together for these nails. 

Also I wanted to try my new Uberchic Beauty plate called Holiday Jingle, which I fell in love with. It is a pitty that we can't buy these in Czechia - I had to ask my friend to bring me one from the States. I used Miss Sporty Gold Backstage for the base (at least I think it is this one, because the polish doesn't have the name on it anymore...) And I used black NaniNails polish, red Konad polish and white Born Pretty polish for stamping. picture from http://uberchicbeauty.com
Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)