čtvrtek 15. února 2018

Essence Winter Dreamin' collection


O tenhle lednový objev jsem se s Vámi chtěla podělit co nejdřív. Hlavně proto, že se dá stále sehnat v drogeriích Rossmann a zatím se hodí i tematicky. V obchodech byly v kolekci Winter Dreamin' k dostání 4 odstíny laků: starorůžová girlstalk at the fireplace, tmavě malinová hot cocoa & fuzzy socks, světlounce modrá sleigh rides & snowball fights a nakonec tmavě zelená cozy mountain mornings, kterou jsem si vybrala já. Navíc je v kolekci i "sněhový" top coat s názvem ready, set, snow a nakonec nálepky na nehty sprinkle me with snowflakes, kterým jsem neodolala a můžete je vidět i v dnešním příspěvku

Cozy mountain mornings je první tmavá zelená v mojí lakové rodince. Tahle barva je podle mě na zimu jako stvořená. Navíc se dobře lakuje a kryje už ve dvou vrstvách (jako všechny laky od Essence, kter0 yn8m). Essence jsem si poslední dobou opravdu oblíbila. Jejich laky nejsou drahé, neobsahují žádné škodliviny a navíc mají doboru výdrž. 

Pokud Vás tento lak zaujal, neváhejte a vydejte se do drogerií, protože jsem na stránkách Essence četla, že má příští týden přijít nová kolekce. 


I wanted to share with you my January discovery as soon as possible. Mainly because it is still available in the Rossmann drugstore and the winter theme still applies at least here where I live. There are 4 polishes in the Winter Dreamin' collection: powder pink - girlstalk at the fireplace, dark raspberry called hot cocoa & fuzzy socks, baby blue - sleigh rides & snowball fights, and finally the dark green cozy mountain mornings I chose to buy. In addition, there is a "snowy" top coat called ready, set, snow and eventually nail stickers sprinkle me with snowflakes, which I couldn't resist and which you can see in today's post.


Cozy mountain mornings is the first dark green in my polish family. This color, I think, is made for winter. In addition, it is applies evenly and is opaque in two coats (like all Essence polishes I know). I really enjoy working with the Essence polishes lately. They are not expensive, they do not contain any harmful substances and they last quite long.

If you are interested in this polish, do not hesitate and go to the drugstore asap because I've read on  the official Essence website that they are going to release a new collection next week.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)