pátek 14. července 2017

Nail Crazies Unite: Ocean Life


Krásný pátek všem! 

Dneska tu mám podmořské nehty pro Nail Crazies Unite. Téma moře a mořských potvůrek mám ráda, protože můžu popustit uzdu fantazii a vyřádit se na barvičkách bez výčitek :) Navíc je tahle mořská destička úplně úžasně roztomilá, stejně jako její sestřička, kterou jsem použila už dříve tady. Začala jsem bílým podkladem a technikou suchého štětce jsem na nehtech vytvořila barevný zeleno-modrý vzorek. Potom jsem přidala razítka a vybarvila je zeleně a modře. 


Hello everyone!

Today, I have here Ocean Life nails for Nail Crazies Unite. I love the theme of the sea and the sea creatures, because I can free my imagination and use all the crazy colors I want :) Moreover, this sea plate is absolutely amazing as well as her sister I used earlier here. I started with a white base and using a dry brush technique I created a colorful green-blue pattern on my nails. Then I added the stamps and colored them green and blue.Použila jsem / I used:

Rimmel White Hot Love - 2 vrstvy / 2 coats
Essence itsy bitsy blue bikini
Essence don't be shy
Born Pretty razítkovací lak Royal Blue / Born Pretty stamping polish Royal Blue
razítkovací destička Harounouta L013 / Harunouta L013 stamping plate Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)