pátek 21. července 2017

26 Great Nail Art Ideas: Sunshine

Krásný pátek všem, 

dneska tu nám slunečné nehtíky pro 26 Great Nail Art Ideas. Tohle téma mě přiznám se trochu potrápilo. Původně jsem měla na nehtech jiný výtvor, ale vůbec to nedopadlo dobře. Tak jsem zoufale vymýšlela něco lepšího a prohledávala razítkovaci destičky, až jsem našla vzorek, který vypadá jako sluneční paprsky. 

Postup je opět celkem jednoduchý. Nehty jsem nalakovala nejsvětlejší žlutou, a pak postupně razítkovala zbylé laky přes sebe. Zajímavé na tom je, že kromě jednoho jsou to všechno laky obyčejné, tudíž ne moc vhodné na razítkovaní, protože mají moc řídkou konzistenci a méně syté barvy. Zjistila jsem, že laky Miss Sporty razítkují lépe než ostatní a nejspíš to bude i tím, že jsou hustější. Na tmavých barvách by ale asi stejně nevynikly. 

Jak se Vám nehty líbí? :)


Happy Friday everyone,


Here are my sunny nails for 26 Great Nail Art Ideas. I was a little confused about this topic. Originally, I had a different design on my nails, but it did not work well. So I desperately try to think of something better and went through all of my stamping plates until I found a design that looked like  sun rays.

The making itself is quite simple again. I painted my nails with the lightest yellow shade I had and then stamped the remaining lacquers over it. Interestingly, apart from one, they are all common polishes, so they are not very suitable for stamping because they have a thin formula and less saturated colors. I have found that Miss Sporty polishes stamp better than the others and it is probably because they are thicker than the others. But most likely they would not fit on dark colors.

How do you like this design? :)Použila jsem: / I used:

Essence colour&care 04 lean on me - 2 vrstvy / 2 coats
La Luxe 60  - na razítka / for stamping
Miss Sporty 453 - na razítka / for stamping
Cuccio Colour Power Trip - na razítka / for stamping
Miss Sporty 561 - na razítka / for stamping
Born Pretty stamping polish Lemon Yellow - na razítka / for stamping
razítkovací destička XY 15 / XY15 stamping plate

Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)