pátek 15. září 2017

26 Great Nail Art Ideas: Autumn

 

Krásný pátek přeji, 

tak už tu máme podzim a nejen jako dnešní téma. Zatím to ale není ten pravý barevný podzim, který mám ráda. Zatím je jen zima a zkracují se dny, což mě moc netěší. A tak jsem se rozhodla si trošku barviček dopřát aspoň takhle. Na podzimu mám nějradši, když padá listí, sbírají se kaštany a dělá se dýňová polévka. Tak jsem trošku od toho všeho nakombinovala do dnešního nail artu. Snad se Vám bude líbit. 

Z destičky BP-L015 jsem si natiskla strom, a potom přidala listy pomocí zdobičky a dýni z nové farmářské destičky BP-L086. 


Happy Friday everyone, 

so it seems that autumn is already here and not just as this weeks prompt. However it is not the autumn I like. It's just cold outside and the days are getting shorter, which makes me a little sad. So I've decided to add a little bit of color to these days in my own way. I think the best things about autumn are the falling leaves, chestnut picking and of course pumpkin soup. So I've combined a little bit of everything in my nail art.I hope you like it. 

I used a tree design from BP-L015 stamping plate, then added colorful leaves and a pumpkin from my newest stamping plate BP-L086.Použila jsem / I used:

Essence Colour&Care Lean On Me - 2 vrstvy / 2 coats
Konad červený razítkovací lak / red stamping polish
Rimmel Tangerine Tent
Rimmel Loosey Goosey Dancin'
Rimmel Chocolate Fountain
zdobička / dotting tool
razítkovací destička / stamping plate BP-L015
razítkovací destička / stamping plate BP-L086


picture from bornprettystore.com

picture from bornprettystore.com


Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)