pátek 16. června 2017

Nail Crazies Unite: Fruit


Krásný pátek přeji, 


dnešní téma do Nail Crazies Unite Challenge je ovoce. Samozřejmě mě opět potkal stejný osud jako každý týden - celou dobu mám v hlavě jasnou představu o tom, jak bude výsledek vypadat a opět je finále úplně jiné :D. Tentokrát mě ale zklamala razítkovací destička, ze které prostě žádným způsobem nešly přenést obrázky na nehet. Zkoušela jsem různé laky, různá razítka a nic nepomohlo. Když už jsem byla napůl zoufalá a měla chuť vyhodit půl své nehtové výbavy oknem ven, napadl mě docela odvážný krok. Zkusím si na nehty to ovoce namalovat rukou, bez razítek. Původně jsem chtěla vyzkoušet meloun, ale už mě tížil čas, který jsem vyplácala na neúspěšné razítkování.. Talent na malování opravdu nemám, a tak jsem přemýšlela nad něčím jednoduchým, co bych bez větších obtíží zvládla.. A našla jsem návod na tyhle roztomilé kiwi nehty. 

Happy Friday everyone, 


today's theme in the Nail Crazies Unite Challenge is fruit. Of course, I have met again the same fate as every week - all the time I have a clear idea of how the result should look and again the finale is completely different :D. This time, however, I was disappointed with a stamping plate, which simply did not transfer the 'stamp'  to the nail in any way. I tried different polishes, different stampers and nothing helped. When I was half-desperate and wanted to throw my nail accessories out of the window, a rather courageous step came to my mind. Why not try to paint the fruit with my hand, without stamps? Originally, I wanted to try melon, but I was straining the time I paid for the unsuccessful stamping. I really don't have a talent for painting, so I was thinking about something simple that I could handle without much difficulty .. And I found these cute kiwi nails.Použila jsem / Products used:

Rimmel White Hot Love
Rimmel Black Out
Born Pretty - trávově zelená - 2 vrstvy / grass green - 2 coats
párátko / toothpick
Nejprve si nalakujeme nehty zelenou barvou. Necháme úplně zaschnout a ve středu nehtu uděláme ovál bílou barvou. Potom si vezmeme párátko a od středu malujeme tenké paprsky bílou. Nakonec párátkem uděláme černé tečky do mezer mezi bílými paprsky a je hotovo :)

Paint your nails with green color. Let it dry completely and make a white oval in the middle of the nail. Then take a toothpick and paint small rays beginning from white the center. Finally, make few black dots in the gaps between white rays with a toothpick and we are done :)

Tady se můžete podívat, jak se s daným tématem poprali jiní. 

You can check out the others who are participating in this challenge here.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)