středa 1. listopadu 2017

China Glaze: Halloween Trio


 Ahoj, 

dneska se s Vámi chci podělit o halloweenské trio od China Glaze. Jedná se sice o kolekci z podzimu roku 2015, ale dá se pořídit na modelaznehtu.cz za úžasných 49Kč.  Myslela jsem si, že článek stihnu ještě před Halloweenem, protože jsem laky použila právě na vytvoření tématického nailartu, ale nějak se mi to nepodařilo. Vlastně to ale až takový problém není, protože jsou to krásné odstíny, které se dají použít kdykoliv. 

Hi guys, 

today want to share with you a Halloween trio from China Glaze. This collection is from autumn 2015, but it is still available on modelaznehtu.cz for 49CZK which is amazing! I thought that I will have them ready before Halloween, because I created a few Halloween looks with them, but I didn't manage to do it. However it it does not seem to be a problem to me since the colors are great and timeless. Drink Up Witches  je neonová zelená krémové konzistence. Hezky se nanáší, neztéká a kryje ve dvou vrstvách. 

Drink Up Witches is a neon green with creamy formula. Applies evenly and has a thicker formula than I expected. I used two coats. 

Lady and The Vamp je neonová oranžová krémové konzistence. Pracuje se ní dobře, přestože je trochu řidší. Kryje ve dvou vrstvách, i když tři vypadají lépe.

Lady and The Vamp is a neon orange with creamy formula. Applies evenly despite its thinner formula. Is opaque in two coats, but looks better in three.  

Looking Bootiful je neonová krémová fialová. Barva je úžasná a a ni s nanášením jsem neměla problém. Kryje ve třech vrstvách.

Looking Bootiful is a neon purple cream. I love the color and I had no issues with applying. I used three coats for my swatch. Laky od China Glaze mám opravdu ráda. Mají krásné barvy, dobře se nanášejí a mají tenký štěteček, což mi vyhovuje. A co Vy? Máte s touto značkou zkušenosti?

I love China Glaze polishes. They have beautiful colors, are easy to apply and have a thin brush, which works for me. What about you? Have you tried China Glaze polishes?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář :) / Thank you for your comment :)